Acasă > Contactati-ne
Tel: +86-29-86105123
Fax: +86-29-86513529
E-mail:Manager@rejeegroup.com
Adresa: Rm 10802, Block B, Kairui Building, Xi'an Economic Development Zone, China.
Manager

Manager: Eva Hui

E-mail:Eva@rejeegroup.com

Sales Executive

Sales Executive: Natalie

E-mail: Natalie@rejeegroup.com

Reprezentant vanzari

Reprezentant vanzari: Eric

E-mail:Eric@rejeegroup.com


Reprezentant vanzari: Vincent

E-mail:Vincent@rejeegroup.com


Vânzări Merchandiser

Merchandiser vânzări: Emma

E-mail:Emma@rejeegroup.com

Merchandiser vânzări: Thomas

E-mail:Thomas@rejeegroup.com

Servicii post-vânzare

După ce-vânzare service: Jason

E-mail:Jason@rejeegroup.com


După ce-vânzare service: Kevin

E-mail:Kevin@rejeegroup.com


Personal tehnic

Personalul tehnic: Alan

E-mail:Technical@rejeegroup.com


Trezorier

Trezorier: Julia

E-mail:Julia@rejeegroup.com




Produse